O nas

Dom Sztuki Ludowej – PolArt w Warszawie

Dom Sztuki Ludowej mieszczący się przy Rynku Starego Miasta 10 w Warszawie istnieje nieprzerwanie od 1953 roku, najpierw pod szyldem Cepelii, a od 1991 roku jako PolArt – Dom Sztuki Ludowej.

Prowadzimy sprzedaż starannie wyselekcjonowanych wyrobów, z różnych dziedzin polskiej wytwórczości ludowej.

PolArt – Dom Sztuki Ludowej to sklep rodzinny, prowadzony przez dwa pokolenia etnografów. Gdzie odpowiednie wykształcenie, wieloletnie doświadczenie oraz świetne relacje z twórcami stanowią gwarancję tego, że znajdziecie Państwo u nas to co aktualnie w polskiej sztuce ludowej jest najbardziej wartościowe.

Do naszych klientów należą m.in muzea etnograficzne, galerie sztuki w Polsce oraz zagranicą jak również indywidualni kolekcjonerzy.

W ciągłej sprzedaży posiadamy unikatowe wyroby z zakresu rzeźby, malarstwa na szkle, haftu, koronki, tkactwa, stroju ludowego, wycinanki, ceramiki oraz innych dziedzin wytwórczości ludowej. Od kilku lat poszerzamy również naszą ofertę szklanych bombek choinkowych, wytwarzanych w wiodących polskich manufakturach.

Wszystko to i więcej możecie Państwo zobaczyć bezpośrednio w naszym sklepie, gdzie na dwóch poziomach ekspozycyjnych przyjmie Państwa życzliwa i fachowa obsługa.

Dla tych z Państwa, którzy preferują zakupy przez internet bądź zwyczajnie nie mogą się u nas osobiście pojawić, proponujemy zapoznanie się z ofertą naszego e-sklepu, którą na bieżąco uzupełniamy.

Wychodząc z założenia, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu na linii klient – przedmiot – sprzedawca, zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań aby byli Państwo równie zadowoleni ze swoich wyborów także wówczas gdy dokonujecie zakupów za pośrednictwem e-sklepu.

Dlatego też pozostajemy do dyspozycji klientów naszego sklepu internetowego we wszystkich kwestiach dotyczących oferty, wysyłki oraz sposobów płatności.

Dodaj komentarz